Logo Aldatech - Serwis Elektroniki Przemysłowej

Pogotowie elektroniczne

Pomoc 24/7

Wiemy, że przy awarii każdego sprzętu liczy się czas. Zepsute urządzenie w firmie to przestoje w funkcjonowaniu zakładu i ogromne straty finansowe każdego dnia. Dlatego uruchomiliśmy pogotowie elektroniczne, do którego możesz zgłosić się 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń!

Jak to działa?

Przyjedziemy i naprawimy

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie i opisz problem z urządzeniem.

Dojazd serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie bezpośrednio do Ciebie, gdziekolwiek jesteś, by zdiagnozować usterkę.

Wycena oraz naprawa

Po diagnozie serwisant dostarczy Ci wycenę i rozpocznie naprawę urządzenia elektronicznego, by przywrócić je do pełnej sprawności.

Dojazd w każde miejsce

Zajmujemy się nagłymi przypadkami wymagającymi natychmiastowego działania. Oferujemy dojazd do wybranego miejsca w Polsce i za granicę nawet tego samego dnia.
 
Naprawy traktujemy priorytetowo i jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej naprawy? Zgłoś naprawę telefonicznie!

Poznaj przypadek naszego ostatniego Klienta

W jego zakładzie doszło do awarii maszyny na linii produkcyjnej, która uniemożliwiała dalszą pracę, każdy dzień przestoju generował tysiące złotych strat.
 
Po zgłoszeniu nasi serwisanci zjawili się w firmie w ciągu 1 godziny, a chwilę później zaoferowaliśmy Klientowi wycenę i propozycję naprawy.
 
Urządzenie zostało naprawione i jeszcze tego samego dnia wznowiono pracę linii produkcyjnej, dzięki czemu straty związane z awarią zostały zredukowane do minimum. Dodatkowo Klient otrzymał od nas gwarancję na naprawiony sprzęt.

-Kontakt

Zostańmy w kontakcie